Paint Protection Film

W skrócie folia PPF - ochrona lakieru w Twoim aucie

Kupując samochód, dobrałeś wymarzony kolor lakieru. Najgorsze, co może sie teraz stać to pierwsza rysa. Trauma po tym wyżłobieniu trwa kilka tygodni, a za każdym razem, gdy ponownie rzuca się w oczy ból napływa ponownie. Nie rób sobie tego…

Aplikacja folii PPF ochroni każdy element Twojego samochodu. Tutaj to Ty przejmujesz kontrolę nad ochroną swojego cacka. Zdecyduj które elementy oklejamy lub w jakim stopniu aplikujemy folię PPF.

Matowe Folie PPF

Pomimo dostępności matowych karoserii wśród producentów aut, jest to rodzaj lakieru uznawany za paletę premium. Za tym stoją dodatkowe koszty, które dają o sobie znać w Twoim portfelu. Często, zaraz po opuszczeniu salonu, na tej wrażliwej powierzchni pozostają trwałe zabrudzenia i odpryski, a Ty nawet nie zdążysz nacieszyć się swoją bestią!
 
Sposobem na radzenie sobie z takimi wyzwaniami jest matowa folia PPF. Zamieni Twój standardowy kolor na matowy i dodatkowo będzie chroniła lakier przed złem, które czai się na brudnych drogach. 2 w 1 – dodatkowe oszczędności w portfelu oraz pełna ochrona przy stylowym wyglądzie.

Powiedz nam jak chcesz, aby wyglądało Twoje auto

Zalety aplikacji bezbarwnej folii PPF

  • Ochrona lakieru na samochodzie
  • Bezbarwne folie do ochrony lakieru są kilkukrotnie grubsze od folii do zmiany koloru
  • Folie są w połysku oraz matowe co pozwala na zabawę odcieni koloru na twoim aucie, a jeśli masz kolor matowy, to taki pozostanie
  • Możemy aplikować folie na wybrane przez ciebie elementy, nie musisz oklejać całego samochodu folia jest niemal niewidoczna dla osoby która przechodzi obok samochodu.
  • Gwarancja producenta 10 lat na klej oraz przebarwienia spowodowane warunkami atmosferycznymi
  • Wybrani producenci podają wytrzymałość folii na odpryski kamieni do 140 km/h.

Wykorzystujemy folie marek

Co możemy zrobić dla Twojego samochodu?

Zmiana koloru samochodu - wrapping

Samochody oklejany materiałami najwyższej jakości, które również rekomendujemy. Jeżeli będziesz miał problem, aby wybrać nowy kolor dla swojego samochodu zawsze chętnie doradzimy. Nie boimy się wyzwań!

Przyciemnianie szyb

Ciemna folia na szybach to nie tylko ochrona przed słońcem lub podczas zderzenia drogowego. To również ochrona prywatności – już nikt nie zobaczy co wozisz na tylnych siedzeniach lub w bagażniku. Wymieniamy również szyby po wypadku i oklejamy je folią ochronną.

Oklejanie reklamowe samochodów

Oferujemy oklejenie samochodów firmowych w dowolnej konfiguracji według Twojego pomysłu. Zajmiemy się Twoją całą flotą.

Potrzebujesz czegoś wyjątkowego?

Wyślij do nas zapytanie, wspólnie zastanowimy się jak zrealizować Twój pomysł.

Wrapping na terenie całej Warszawy i okolic

Nie ogranicza nas nic, dojedziemy w każdy zakątek Warszawy i rozgościmy się na Twoim podjeździe lub w garażu. Jeśli Ci wygodnie możesz również skorzystać z naszej lokalizacji w Kątach Węgierskich k. Warszawy.

Co musi spełanić Twoja powierzchnia?

  • Dostęp do bieżącej wody
  • Dostęp do prądu
  • Ciepłe i duże pomieszczenie

O VinylWrap

Samochody i wszystkie pojazdy mechaniczne są naszą pasją (co i tak jest za mało powiedziane :)).
Kochamy zmieniać samochody, nadając im nowego designu i dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły wykończenia.

Znajdziesz nas tutaj