Przyciemnianie szyb

Niezbędna ochrona w Twoim samochodzie!

Dzisiaj przyciemnianie szyb to już nie tylko design, to przede wszystkim szalenie praktyczne rozwiązanie. Łatwiejsza pielęgnacja, dłuższa wytrzymałość i ochrona powierzchni przed zarysowaniami. 

Oklejanie szyb i aplikacja odpowiedniej folii pozwala również na kontrolowanie temperatury w samochodzie. Folia redukuje ilość promieni słonecznych dostających się do auta, przez co wnętrze wolniej się nagrzewa. Dodatkowo chroni przed promieniami UV, szkodliwymi dla oczu i skóry.

Folia na szybie chroni powierzchnię w razie wypadku!

Folia na szybie pomaga również podczas zdarzeń drogowych. Utrzymuje powierzchnię w całości, nie kruszy szkła, a to nie wpada do środka. Pasażerowie są BEZPIECZNI, folia ochroni ich od ran. Masz gwarancję, że szkło nie wpadnie do środka podczas wypadku. 

Ochrona szyby czołowej jest kluczowa, każda jej usterka to setki złotych, które wyparują z Twojego portfela. Producenci aut, tak projektują szyby, aby w razie niebezpieczeństwa uchronić pasażerów przed zagrożeniem wbicia fragment szkła w ciało. Dzięki folii nie dość, że szyba utrzyma się w całości, to również nie wpadnie do środka.

Powiedz nam jak chcesz, aby wyglądało Twoje auto

Co możemy zrobić dla Twojego samochodu?

Zmiana koloru samochodu - wrapping

Samochody oklejany materiałami najwyższej jakości, które również rekomendujemy. Jeżeli będziesz miał problem, aby wybrać nowy kolor dla swojego samochodu zawsze chętnie doradzimy. Nie boimy się wyzwań!

Przyciemnianie szyb

Ciemna folia na szybach to nie tylko ochrona przed słońcem lub podczas zderzenia drogowego. To również ochrona prywatności – już nikt nie zobaczy co wozisz na tylnych siedzeniach lub w bagażniku. Wymieniamy również szyby po wypadku i oklejamy je folią ochronną.

Oklejanie reklamowe samochodów

Oferujemy oklejenie samochodów firmowych w dowolnej konfiguracji według Twojego pomysłu. Zajmiemy się Twoją całą flotą.

Potrzebujesz czegoś wyjątkowego?

Wyślij do nas zapytanie, wspólnie zastanowimy się jak zrealizować Twój pomysł.

Wrapping na terenie całej Warszawy i okolic

Nie ogranicza nas nic, dojedziemy w każdy zakątek Warszawy i rozgościmy się na Twoim podjeździe lub w garażu. Jeśli Ci wygodnie możesz również skorzystać z naszej lokalizacji w Kątach Węgierskich k. Warszawy.

Co musi spełanić Twoja powierzchnia?

  • Dostęp do bieżącej wody
  • Dostęp do prądu
  • Ciepłe i duże pomieszczenie

O VinylWrap

Samochody i wszystkie pojazdy mechaniczne są naszą pasją (co i tak jest za mało powiedziane :)).
Kochamy zmieniać samochody, nadając im nowego designu i dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły wykończenia.

Znajdziesz nas tutaj