Zmiana koloru samochodu

Uzyskaj dowolny efekt i zabezpiecz lakier samochodu

Znudził Ci się już kolor twojego samochodu? Jesteś zmęczony nieustannym dbaniem o swój biały samochód? Czy twój wymarzony kolor w salonie był zdecydowanie za drogi?

Nie ważne jaki masz powód, wrapping jest Twoich rozwiązaniem. Za pomocą folii odmienisz swój samochód nie do poznania (na szczęście w tym celu nie musisz jechać do Poznania ;)).
Wiemy jak ważne jest dla Ciebie Twoje auto, a jego karoseria powinna oddawać Twój charakter. Z chęcią w tym pomożemy!

Wrapping nowych samochodów

Oklejanie nowych samochodów to świetny pomysł, aby zachować pierwotny lakier na długie lata. Kiedy przyjdzie już czas, aby sprzedać samochód, po zdjęciu foli lakier dalej jest taki jak w dniu kiedy odbierałeś samochód z salonu. Jeśli masz samochód na wynajem długoterminowy folia chroni lakier przed odpryskami powstającymi podczas jazdy np. po autostradzie, czy też przed delikatnymi zarysowaniami parkingowymi. Pozwoli Ci to na lepsze warunki wykupu auta.

Wrapping używanych samochodów

Lakier na twoim samochodzie lata świetności ma już za sobą? Rysy od myjni automatycznych czy utrata blasku jaki widniał w dniu zakupu lub zwyczajna chęć wprowadzenia jakiejś zmiany. Możemy okleić twój samochód zbliżonym lub nawet czasami takim samym kolorem jaki masz aktualnie albo całkowicie zmieniamy charakter Twojej bryki!

Powiedz nam jak chcesz, aby wyglądało Twoje auto

Zalety aplikacji folii kolorowych

  • Ochrona lakieru na samochodzie
  • Znikanie drobnych rys z karoserii dzięki samoregulacji
  • Dowolny design, łączenie kolorów, faktur i efektów
  • Odświeżenie lakieru, który utracił swój blask
  • Wysoka jakość folii to konserwacja lakieru na długie lata

Folie samoregenerujące

Folie, które aplikujemy na samochody maja właściwości samoregenerujące tzn. jeżeli pojawią się na nich rysy np. od myjni automatycznych jesteś je w stanie usunąć  w słoneczny dzień. Rysy po prostu znikają pod wpływem temperatury!

Wykorzystujemy folie marek

Folia niestety nie ma możliwości regeneracyjnych na uszkodzenia mechaniczne. Gdy zarysowanie parkingowe będzie za głębokie i folia zostanie przerwana lub kiedy ktoś uszkodzi element kluczykiem lub gwoździem, wtedy trzeba od nowa oklejać dany element. Plusem w tej sytuacji jest fakt, że nie trwa to kilku dni jak w przypadku lakierownia. Same drzwi, błotnik czy maskę jesteśmy w stanie okleić nawet w 60 minut.

Co możemy zrobić dla Twojego samochodu?

Zmiana koloru samochodu - wrapping

Samochody oklejany materiałami najwyższej jakości, które również rekomendujemy. Jeżeli będziesz miał problem, aby wybrać nowy kolor dla swojego samochodu zawsze chętnie doradzimy. Nie boimy się wyzwań!

Przyciemnianie szyb

Ciemna folia na szybach to nie tylko ochrona przed słońcem lub podczas zderzenia drogowego. To również ochrona prywatności – już nikt nie zobaczy co wozisz na tylnych siedzeniach lub w bagażniku. Wymieniamy również szyby po wypadku i oklejamy je folią ochronną.

Oklejanie reklamowe samochodów

Oferujemy oklejenie samochodów firmowych w dowolnej konfiguracji według Twojego pomysłu. Zajmiemy się Twoją całą flotą.

Potrzebujesz czegoś wyjątkowego?

Wyślij do nas zapytanie, wspólnie zastanowimy się jak zrealizować Twój pomysł.

Wrapping na terenie całej Warszawy i okolic

Nie ogranicza nas nic, dojedziemy w każdy zakątek Warszawy i rozgościmy się na Twoim podjeździe lub w garażu. Jeśli Ci wygodnie możesz również skorzystać z naszej lokalizacji w Kątach Węgierskich k. Warszawy.

Co musi spełanić Twoja powierzchnia?

  • Dostęp do bieżącej wody
  • Dostęp do prądu
  • Ciepłe i duże pomieszczenie

O VinylWrap

Samochody i wszystkie pojazdy mechaniczne są naszą pasją (co i tak jest za mało powiedziane :)).
Kochamy zmieniać samochody, nadając im nowego designu i dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły wykończenia.

Znajdziesz nas tutaj